Czy mam chorobę Leśniowskiego?

Witam 2 lata temu miałam podejrzenie choroby Leśniowskiego Crohna po tomografii ponieważ widoczny był jakiś stan zapalny i pogrubiała ścianka, miałam wykonana kolonoskopię z biopsja , w której zastawka Bauhina prawidłowa , tylko w jelicie grubym na esicy miejscowe zaczerwienie , pobrali wycinki do histopatologicznego badania , gdzie wynik badania nie potwierdził podejrzeń lekarza, zatem wykluczyli choróbe. Brałam lekarstwa. Czuje się normalnie , Nie mam żadnych dolegliwości , żadnych bóli brzucha , biegunek , wymiotów nic. Czy możliwe że jednak mam tą Chorobę?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z gastroenterologiem, który może postawić rozpoznanie choroby.