Czy mam czekać aż lek na nerwicę zadziała w pełni?

Witam Od 6 tygodni zażywam antydepresanty Parogen na zaburzenia lękowe i nerwicę. Po 5 tygodniach stan dużo się poprawił, lęki zmalały, trzęsiawki odeszły. Niestety po tygodniu stan znowu się nieco pogorszył. Trzęsiawki wróciły ale dużo słabsze niż kiedyś. Czy to normalne? Czy mam czekać aż lek zadziała w pełni?

Witam!
Stan może się nieco wahać, to jest normalne. Podstawowym leczeniem zaburzeń emocjonalnych powinna być psychoterapia i nie należy tego zaniedbywać! Musi Pani porozmawiać z lekarzem leczącym, może ma Pani metabolizm lekowy wymagający zmodyfikowania dawek leków?
Powodzenia
W. Łuczkowski.