Czy mam jakąś szansę na donoszenie ciąży?

Witam.Ostatnia cieszą 13marca(poronienie zatrzymane).Teraz jestem w ciąży,ostatnia miesiączka 01.05( 25- 28dni)Lekarz potwierdził ciąże na Usg GS 1,17cm.Robiłam beta 4,4 tc 728mlu,następna 7tc 49398,następna 7,3 tc 57405,następna 7,4tc 57088.Biore duphaston 2x1 od 5tc.U lekarza byłam i w 6,6tc potwierdził ciąże ale według Usg 6,1tc i GS1,79cm.Moje samopoczucie w ciąży:ból sutków, senność.Naczytalam sie na internecie i jestem przerażona.Czy mam szanse na donoszenie ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze tak , proszę kierować się zaleceniami lekarza badającego