Czy mam jeszcze szansę na dziecko w wieku 45 lat?

Witam! Mam 45 lat , miałam histeroskopie diagnostyczną, usunięto polip endometrialny. Czy diagnoza Hyperplasia glandulsris endometrii cystica et polyposa oznacza stan przed rakowy? Czy wystarczy leczenie farmakologiczne , czy konieczne będzie usunięcie macicy? Pobrano mi również wycinek z szyjki macicy i diagnoza to "fragmenty błony śluzowej kanału bez wyraźnych zmian mikroskopowych. Czy w ogóle mam jeszcze szanse na dziecko??? Pozdrawiam

Szanowna Pani, na płodność wpływa wiele czynników, dlatego na podstawie wyniku Pani badania niestety nie mogę udzielić odpowiedzi. Radziłbym udać się do ginekologa. Pozdrawiam