Czy mam menopauzę przy nieregularnym okresie?

Witam mam pytanie ostatni okres miałam 28 listopada 2017 teraz 28 stycznia dostałam lekkie krwawienia i trwają do dziś mamy 6luty proszę mi powiedziec czy to menopauza czy coś innego.czy podczas menopauzy występuje okres nie regularny.prosze o poradę.

Lek. Michał Lenard

Przyczyny opóźnionej miesiączki są różne np. stres, wysiłek fizyczny, zaburzenia hormonalne, cukrzyca i inne choroby. W celu diagnozy sugeruję wizytę u ginekologa, który wykona odpowiednie badania. Pozdrawiam!