Czy mam niedoczynność lub nadczynność tarczycy?

Witam któe badanie stwierdzi na 100% czy mam niedoczynność lub nadczynność tarczycy, mam kołatania serca, tachykardię oraz biegunki co może okazywać problemy tarczycowe a usg wykazało guzek w tarczycy proszę o porade czy samo tsh wystarczy

Dzień dobry,

badanie TSH nie daje nam całkowitej oceny pracy tarczycy. Warto dodatkowo wykonać badanie FT3, FT4 oraz anty-TPO, anty-TG.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga