Czy mam obawiać się nawrotu boreliozy?

Dzień dobry. 1.5 roku temu leczyłem się na borelioze. Po 3 miesięcznej kuracji wyniki były ujemne i skończyłem terapię. Po roku czasu zrobiłem badnie kontrolne WB i mam takie wyniki: Igg antygen p41 " " reszta w iGG ujemne. W klasie Igm : IgM OSPC-adv Ba /- IgM OSP- adv Bb /- reszta ujemne Czy mam sie obawiać nawrotu boreliozy???

Lek. Tomasz Budlewski

a jaki jest wynik ogólny pozytywny czy negatywny ? jeszcze jakieś objawy?