Czy mam odstawić te leki?

Czy neutropenia i trombocytopenia spowodowana po lekach stabilizujących nastrój (lamotryg. kw. walp. karbamaz.)w Chad, jest bezwzględną przyczyną do odstawienia tych leków pomimo dobrego samopoczucia psych.? Obecnie biorę lit, kwetiap. i dulokset. Niestety nie czuje sie wystarczajaco ustabilizowany.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować ewentualne odstawienie leków z psychiatrą.