Czy mam ponownie stosować pregabalinę?

Witam, przez okres miesiąca brałam pregabalinę w dawce 75 mg ( tydzień) następnie 150 mg ( 4 tyg) dwa razy dziennie. Po odstawieniu pojawił się silny lęk. Obecnie aby zasnąć biorę zomiren. Od odstawienia minęło dwa i pół tygodnia. Czy należy wrócić do pregabaliny i powoli ją odstawiać? Ile czasu mogą trwać skutki odstawienia?

Łatwiej byłoby odpowiedzieć na pytanie znając powody przyjmowania pregabaliny.
Proszę uważać, bo zomiren też ma właściwości uzależniające.