Czy mam powody do obaw przed krwiakim mózgu?

Dzień dobry mam 25 lat , dwa tygodnie temu podnosząc się z ziemi udrzyłem się o kant szafki w czubek głowy, zabolało mocno po godzinie przestało boleć , nie straciłem przytomności , nie miałem wymiotów i nudności . Urósł mi guz i po 4 dniach zszedł . Kiedyś miałem zaburzenia lękowe . Lecze się na nadciśnienie i dość często bolała mnie głowa, szczególnie po stresie . Od tygodnia codziennie boli głowa, raz mniej raz bardziej , pojednej tabletce ibupromu przechodzi na 24 h . Bardzo wystraszyłem się gdy się uderzyłem , że może mi się coś stać w głowie , krwiak przewlekły itp i że umre , cały czas o tym myślę . Źrenice reagują prawidłowo nie mam zaburzeń równowagi . Czy mam powody do obaw przed krwiakiem mózgu ? Czy jest możliwe że stres przed krwiakiem i nakręcanie się wywołuje ból głowy ? Bardzo sie boję , i z niecierpliwością czekam na odpowiedź .

Witam Pana,

zalecana jest konsultacja neurologiczna, badanie obrazowe głowy oraz zalecona jest psychoterapia poznawczo - behawioralna, w celu leczenia zaburzeń lękowych.
Pozdrawiam serdecznie