Czy mam powtórzyć rezonans?

Witam! W 2014 roku wystąpiły u mnie problemy zdrowotne które zaczeły się od fasacykulacji widocznych gołym okiem w całym ciele i problemów z żołąkiem (regurgitacje, refluks). Lekarz przepisał mi pompe protonową i aspargin , po jakimś miesiącu wszystko przeszło aż do września 2017 roku. Wylądowałam w szpitalu ze względu na ból głowy, omdlenie i przyśpieszoną akcje serca. Miałam robione TK głowy z kontrastem, MRI głowy z kontrastem, Mri (bez kontrastu) odcinka szyjnego kręgosłupa,doppler tętnic szyjnych, EEG które nie wykazały zadnych patologii. Po wyjsciu ze szpitala wróciły fascykulacje, szumy uszne (głownie przed zaśnieciem), napiećiowe bóle głowy,napadowa tachykardia z uczuciem lęku, uczucie wibracji w nogach, czasami uczucie odrealnienia,uczucie przymusu ziewnięcia, nerwobóle, uczucie jakby niedowładu w przedramionach (ustąpiło), uczucie punktowego gorąca w głowie (jakby spadła na mnie kropla wrzątku) chyba bardziej pod skórą niż w "mózgu". Ostatnio jak schylę głowę (NIE ZA KAŻDYM RAZEM !!!!) to odczuwam wibracje w pięcie prawej( w kręgosłupie nic więc to chyba nie objaw lhrmitea..). Miałam robione EMG 2 miesni lewa ręka i noga-wynik ok, holter 24h-wynik ok, badanie słuchu (ze względu na szumy uszne) -wynik ok, TK-jamy brzusznej ze wzgledu na zawyżoną amylaze i bóle jelit -wynik ok. TSH , FT3, FT4,Parathormon, Borelioze met Elisa, B12, MG, K, itp -Wynik ok, mam lekko zawyżony cukier w granicach normy i amylaze zawyżoną minimalnie, badania ogólne moczu i krwi ok, kał na pasożyty ok. Chodze srednio raz w miesiacu do neurologa, mam dobre odruchy , uznał ze mam zespól łagodnych fascykulacji, leczy mnie propranololem od miesiąca (brak poprawy) biorę duze ilosci MG z B6 i wit D3. Nie mam problemów ze wzrokiem mową i chodem , nie jestem przewlekle zmeczona, jeżdżę konno ale mam siedzącą pracę. Czy mam powtórzyć rezonans ? Zrobić lepsze testy na borelioze i koinfekcje ? Czy moje objawy nasuwają myśl o SM ? Tak jak mówie te objawy mam ze zmiennym natęzeniem od 2 lat ... Czy jakiś neurolog z tu obecnych z okolicy np Wrocławia (ale dojade wszędzie) chciałby mnie zbadać ? Może warto położyć mnie do szpitala ? Prosze o rzeczową odpowiedź (nie prosze isć do lekarza rodzinnego ...). Chcę sobie poukładać życie a to co sie ze mną dzieje nie daje mi żyć ... PRosze o pomoc ..

Szanowna Pani, nie mogę udzielić rzeczowej odpowiedzi poprzez internet, szczególnie że nie znam Pani przypadku. Myślę że nie ma wskazań do ponownego badania. Proszę udać się do neurologa, być może również pomoc psychiatry będzie wskazana. Serdecznie pozdrawiam