Czy mam problemy z zaufaniem?

Witam 3tygodnie temu rozstalam sie z chlopakiem po 1,5 roku zwiazku. Nasz zwiazek byl skaplikowany od samego poczatku. Problem byl taki ze ja nie potrafilam zaufac mu w 100 % to bylo powodem moich klotni z nim. Moj brak zaufanie nie bral sie z niczego bylam przewrazliwiona gdyz on przez cala nasza znajomosc nie chcial poznac mnie ze swoimi znajomymi i rodzina. Zazwyczaj powtarzal mi ze musze mu zaufac i wierzyc. 3 tygodnie ze mna zerwal mowiac ze ma juz dosc oskarzania go o wszystko i brak zaufania. Czy to jest normalna reakcja czy moze faktycznie mam jakis problem z zaufaniem?

Witam!
Trudno ocenić sytuację po tak krótkim opisie. Na pewno dziwne jest "ukrywanie" dość długiego (1,5 rocznego) związku przed znajomymi i rodziną partnera. Nie chciałabym wyrokować o przyczynie, ale moim zdaniem mogło to Panią zaniepokoić. Jaka mogła być Pani zdaniem przyczyna? Czy pytała Pani partnera o to? Co odpowiadał? W skrajnych przypadkach oznacza to, że partner ma rodzinę, a "związek" to po prostu pozamałżeński romans. Oczywiście trudno powiedzieć, jak było w Pani przypadku. Jak poza tym wyglądała ta relacja? Czy wspólnie Państwo mieszkaliście? Dużo czasu spędzaliście razem? Czy partner znał Pani rodzinę i znajomych? Spędzał z nimi czas? Jak Panią traktował? Jak się do Pani odnosił gdy byliście sami, a jak w miejscach publicznych, przy ludziach? Moim zdaniem na zaufanie trzeba sobie zasłużyć swoim postępowaniem. Gdyby Pani ufała bez granic pierwszej lepszej osobie, to zasługiwałaby Pani na miano osoby naiwnej. Bliższe rozeznanie pani sytuacji i sposobu, w jaki wchodzi Pani w relacje (i wybiera partnerów) byłoby możliwe w sytuacji osobistego kontaktu, w rozmowie. Serdecznie pozdrawiam.

Dzień Dobry Pani,

Z Pani zaufaniem jest jak najbardziej w porządku, intuicyjnie czuła jednak Pani, że coś nie gra w Pani relacji z byłym Chłopakiem, bo już od początku nazwała Pani relację tę skomplikowaną.

Życzę Pani tylko wartościowego związku,
irena.mielnik.madej@gmail.com