Czy mam się obawiać mojego wyniku MR głowy?

Odebrałam wyniki MR glowy. Niepoją mnie te rzeczy czy jest się czego obawiać?: 1) w obrazach FLAIR w otoczeniu rogu tylnego komory bocznej lewej widoczna wąska dyskretna strefa podwyższonego sygnału. 2) w strukturach głębokich lewej półkuli mózgu akcentowana do ok. 4mm przestrzeń okołonaczyniowa V-R. 3) nieznaczna asymetria rogów skroniowych komór bocznych z przewagą strony prawej 4) miejscowo przyściennie pogrubiała śluzówka w lewej zatoce szczękowej

Opis MRI głowy jak wyżej : " wyniki MR glowy. 1) w obrazach FLAIR w otoczeniu rogu tylnego komory bocznej lewej widoczna wąska dyskretna strefa podwyższonego sygnału. 2) w strukturach głębokich lewej półkuli mózgu akcentowana do ok. 4 mm przestrzeń około naczyniowa V-R. 3) nieznaczna asymetria rogów skroniowych komór bocznych z przewagą strony prawej 4) miejscowo przyściennie pogrubiała śluzówka w lewej zatoce szczękowej ". Należy skonsultować wynik MRI z Neurologiem leczącym. Opis MRI do interpretacji klinicznej. Pozdrawiam