Czy mam się obawiać tego opisu tk głowy?

Witam. W opisie TK głowy- w jądrach podkorowych po stronie lewej hipodensyjne ognisko 16x5mm o charakterze przebytej zmiany naczyniopochodnej.Czy powinienem się czegoś obawiać,co to tak naprawdę oznacza

Szanowny Panie
To jest blizna po przebytym incydencie naczyniowym mózgowym być może był skok ciśnienia tętniczego lub niemiarowość serca więc te sprawy trzeba pilnować, pozdrawiam.