Czy mam szansę na ciążę przy nieregularnych miesiączkach?

Po jakim czasie można zajść w ciążę po L***, ja biorę ją 16-25 dnia cyklu. Zawsze miałam problemy z miesiączką, nieregularna, praktycznie sama nie występowała mi i brałam zawsze antykoncepcję, żeby ją wywołać, a teraz już nie biorę i staramy się o drugie dziecko i pani doktor zapisała mi L***, raz dziennie dopochwowo.

Dzień dobry!

Niestety nie ma reguły. Największe prawdopodobieństwo po uregulowaniu cyklu jest w pierwszych trzech miesiącach stosowania leczenia. Jeśli jednak po tym czasie się nie uda, nie należy przerywać leczenia i starań.

Z poważaniem