Czy mam szansę na ciążę z takimi wynikami?

witam mam 41 lat moj partner 36 od 8 miesiecy ponad starmy sie o dziecko ja mam juz dorosłęgo syna nie mialam klopotów z zajsciem wczesniej. mam wyniki badan FSH wynik 3,71 mUL/ml, LH wynik 4,74mUL/ml, progesteron wynik 14,30 ng/ml, dodam ze mam regularny cykl co 29- 30 dni trwa 5 do 5 dni krwaiwienie ejst normalne.czy wg tych wynikow mam szanse? usg prawidlowe, jajeczka sa, zywotne i jest ich duzo,

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badanie nasienia u partnera . Co do wyników nie można się wypowiedzieć bez poznania norm danego laboratorium oraz dnia cyklu gdy były wykonywane