Czy mam szansę na kolejną ciążę i szczęśliwy finał cesarskiego cięcia?

Witam mam 36 lat,jestem po 3 cc w 2004,2010 i 2012 roku,kilka dni temu poronilam w 5 tc. Czy mam szanse na kolejną ciążę i szczęśliwy finał 4 cc?

Lek. Katarzyna Szymczak

Mało danych i przede wszystkim brak możliwości badania ginekologiczne sprawia że nie da się jednoznacznie ocenić Pani sytuacji. Ocena należy do ginekologa.
Pozdrawiam