Czy mam szansę na zmniejszenie biustu na NFZ?

Witam, mój rozmiar biustu to N80. Mam głębokie bruzdy w ramionach i bardzo się garbie. Czy lato czy zima mam ciągle mokro pod biustem, ciężko mi zakupic biustonosz, często pękają mi fiszbiny. Chciałabym spróbować zmniejszyć biust na NFZ jednak po konsultacji z lekarzem POZ dowiedziałam się że muszę enajpierw schudnąć. Próbuje zwalczyć insulinoidpornosc i póki co tracę na wadze jednak boje się, że jak stracę wagę to tłuszcz z piersi również zniknie i nie będę sie mogła ubiegać o refundacje. Czy jest dla mnie jakaś szansa aby zmniejszyć piersi przed duża utrata wagi?

Szanowna Pani, po schudnięciu również będzie mogła się Pani ubiegać o zabieg, proszę się nie martwić