Czy mam wrócić do używania kropel Xalatan?

Witam mam 80 lat i miesiąc temu przeszedłem zabieg na zaćme lewego oka. Przed zabiegiem używałem kropli XALATAN na jaskrę do obu oczów. Po zabiegu do lewego oka nadal używałem w/w kropli a do prawego zgodnie z harmonogramem inne "pozabiegowe". W dniu dzisiejszym zakończyłem używać krople które musiałem używac po zabiegu (m.in. vigamox, dicloabak, tropicamidum, dexamethason). Tutaj rodzi się czy mam wrócić do używania kropel Xalatan do obojga oczu ?? Muszę tutaj zadać pytanie gdyż lekarz na L4

Witam.do 6 mcy powinien Pan nie brać do operowane go oka prostaglandyn czyli Xalatanu. Proponuję kontrolę Tp i jeżeli dobre to Azopt 2x jeżeli nie dobre to np Combigan 2x. Ale specjalista żywy jest konieczny. Bo kto zapisze Rp pozdrawiam serdecznie