Czy mam zakładać jakieś opatrunki?

Tydzień temu poparzyłem sobie stopę gorącym olejem. Pojawiły się bąble. Po tygodniu jeden bąbel został uszkodzony i naskórek został jakby zsunięty. Pod tym pojawiła się czerwona tkanka, która bardzo szczypie jak chodzę. Czy na tą tkankę zakładać jakieś opatrunki, np. bactigras czy pozostawić ją odsłoniętą?

Szanowny Panie, jak najbardziej może Pan stosować opatrunki, jednakże przede wszystkim zalecam wizytę u lekarza