Czy mam zrobić 7 dni przerwy i następną tabletkę wziąć normalnie 8 dnia?

Spóźniłam się 10 godzin z wzięciem 21 tabletki z blistra-ostatniej(vibin mini). Czy mam zrobić 7 dni przerwy i następną wziąść normalnie 8 dnia. W trakcie 7 dniowej przerwy jestem chroniona?

Szanowna Pani, do 12h można wziąć kolejną tabletkę, nawet jeśli miałaby Pani wziąć dwie tabletki naraz, ochrona będzie zachowana. Powyżej 12h należy się dodatkowo zabezpieczać przez 7 dni