Czy mam zwiększyć dawkę leku?

pytanie do lekarza psychiatry -Od 4 czerwca biore Anafranil na OCD kompulsje i stan depresyjny i zniknela tylko nadmierna sennosc,a smutek nadal jest ehh,/od 2,5miesiaca jestem na dawce 150mg i na poczatku bylo napiecie miesniowe i drzenie i bol glowy,ale ustapilo i nie wiem,czy brac 300mg,skoro juz drzenia nie amm i panuje nad nim.Chcialabym w pelni ten lek wyprobowac,ale,zeby nie dostala zespolu serotoninowego

Leczenie proszę uzgodnić z lekarzem prowadzącym i zlecającym Pani terapię. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.