Czy mamie wróci czucie?

Witam moja mama jest po dwoch operacjach kregoslupa odc.T12 2 tygodnie temu upadla,pekl kregoslup[rdzen jest caly]nie mogli zrobic rezonansu wiec operowali-po 12 godz.po oper.mama stracila czucie od pasa w dol- zr.rezonans-ogromny krwiak-odbarczyli ale czucia nie ma wogole od pasa w dol ,zalamuje sie psychicznie a na rechabil.w szpit.neurochir. termin za 2 tygvod.czy nie uszkodzili jej czegos przy tych 2 operacj?czy wroci czucie?gdzie szukac pomocy?

Witam , nie potrafię autorytatywnie odpowiedzieć na te pytania , gdyż za mało wiem o obiektywnym stanie obecnym pacjentki!!! Proszę wszystkie szczegóły omawiać z operatorami! z.żurawski