Czy markery sercowe z krwi wykluczają chore serce?

Dien dobry chcialam zapytac czy markery sercowe z krwiwyklucza chore serce czy trzeba zrobic dodatkowe badania w kierunku chorob serca dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

wykluczają pewna grupę chorób tzn chorobę niedokrwienna ostra. w zależności od objawów wykonuje się badania laboratoryjne lub obrazowe serca. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.