czy martwić się powiększonym migdałkiem?

Witam. Mam 33 lata. W styczniu tego roku powiększył mi się jeden z migdałków. Pojawiły się na nim białe krostki oraz jedna większa biała narośl, która po paru dniach odpadła. Mimo to migdał jest nadal powiększony. Czy bardzo mam się tym martwić? Czy grozi mi usunięcie migdała?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i ocena we wstępnym badaniu