Czy martwienie się może powodować stres?

czy martwienie się i zamartwianie może powodować stres ?

Dzień dobry,
Jedno z drugim jest nierozerwalnie związane, gdyż gdy martwimy się o coś to jednocześnie się tym stresujemy i ma miejsce wyrzut hormonów stresowych przy intensywnym zamartwianiu. Szkoda, że nie rozwinęła Pani bardziej tego pytania.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/

Dzień dobry Pani :)

Jak najbardziej tak!
Nie napisała Pani nic o sobie, warto byłoby rozważyć osobistą zwyczajną konsultację diagnostyczną pod okiem Psychologa.

Życzę Pani tylko pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605