Czy masaż erotyczny to dobre rozwiązanie dla 25-letniego prawiczka?

Witam, mam 25 lat i wciąż jestem prawiczkiem. Jest to pewnie po części pokłosiem moich kompleksów związanych z mizernym rozmiarem członka (12 cm we wzwodzie). Nie ukrywam, że sama świadomość rozmiaru hamuje mnie mocno przed bliskim kontaktem z kobietami. Ostatnio wpadłem na pomysł, by wybrać się na masaż erotyczny "nuru" i nie jest to z mojej strony desperacja, ale ogromna chęć przeżycia takiego doświadczenia. Czy uważają Państwo, że jest to dobre rozwiązanie dla 25-letniego prawiczka?

Polecam natomiast zająć się swoimi kompleksami, które- jak sam Pan stwierdza - hamują Pana w relacjach z kobietami. Konsultacja z psychologiem bądź psychologiem-seksuologiem pomoże Panu zbudować większą pewność siebie i pozwoli uzyskać większy spokój w relacjach damsko-męskich. Powodzenia.

Jeżeli ma Pan tylko taką ochotę, to nie ma w tym nic zdrożnego - bez względu na to czy jest się prawiczkiem, czy też nie.
Polecam natomiast zająć się swoimi kompleksami, które- jak sam Pan stwierdza - hamują Pana w relacjach z kobietami. Konsultacja z psychologiem bądź psychologiem-seksuologiem pomoże Panu zbudować większą pewność siebie i pozwoli uzyskać większy spokój w relacjach damsko-męskich. Powodzenia.