Czy maść szałwiowa będzie lepszym rozwiązaniem?

witam od miesiąca mam zaczerwienienie na napletku nie boli nie ma żadnych krost ani wydzielin podczas mycia zaczerwienione miejsce trochę swędzi. obecnie od tygodnia stosuje masc clotrimazolum puki co nie widać efektów. czy masc szałwiowa była by lepszym rozwiązaniem??? mam 25 lat nie współzylem od ponad roku, często się masturbowalem czasami nie byłem penisa przez około 3 dni czy może to mieć wpływ na te objawy? obecnie higienę utrzymuje codziennie. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u dermatologa lub urologa po bezpośrednim badaniu będzie można coś więcej powiedzieć