Czy masturbacja grozi niepłodnością ?

Witam. Mam 14 lat. Szukałem w internecie wiadomości na ten temat ale jedne mówią że tak, drugie mówią że nie, więc kieruje pytanie do specjalistów. Czy częsta masturbacja może prowadzić do kłopotów w późniejszym życiu w sprawie posiadania dziecka ? Czy grozi niepłodnością ? Proszę o szybką odpowiedź.

Witam!

Masturbacja nie wpływa na produkcję plemników. Jest za to normalnym przejawem ludzkich zachowań seksualnych. Nie ma ona negatywnego wpływu na dalsze życie seksualne oraz zdrowie organizmu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat seksualności człowieka oraz okresu dojrzewania to zachęcam Cię do korzystania ze sprawdzonych. Informacje zamieszczone w Internecie i te przekazywane przez rówieśników niekoniecznie muszą być prawdziwe.

Pozdrawiam