Czy masturbacja wpływa na płodność?

mam pytanie znam kolesia który nie jest moim kolega ani przyjacielem który się masturbuje na łóżku na ścianie od śmietnika, na sedesie ,i przy tym ma np wytryski ,czy coś takiego grozi płodności albo czy coś takiego jest powodem niepłodności albo stracie płodności
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Częsta masturbacja nie wpływa negatywnie na plodność. Istnieją przypuszczenia, że może ona prowadzić np. do przedwczesnych wytrysków podczas zwykłych stosunków płciowych.

Masturbacja nie ma wpływu na płodność.
Przypuszczalny brak kontroli nad seksualnością nie jest jednak pozytywnym zjawiskiem u Pana "kolesia"...
Ale nie tego dotyczyło pytanie... Pozdrawiam.