Czy mąż jest już alkoholikiem?

Witam, niepokoi mnie to ze moj mąz w kazdy weekend pije po ok 4 piwa w piatekbsobote i niedziele, takze w tygodniu niemalze codziennie po 1 lub 2. Normalnie pracuje, wypelnia obowiazki domowe Czy to juz alkoholizm? Wspomne ze jego ojciec jest AA.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam. Możliwe, że mąż ma problem alkoholowy. Z pewnością pije za dużo. Proszę porozmawiać z mężem o tym, że jego picie Panią niepokoi. Jego reakcja prawdopodobnie wiele Pani wyjaśni - jeśli mąż będzie intensywnie zaprzeczał albo stanie się agresywny, jest się czym martwić. Pozdrawiam i życzę powodzenia!