Czy mąż mógł mnie zarazić grzybicą?

Witam na wizycie u ginekologa lekarz wykrył mi grzybice pochwy ja pytajac lekarza czy to mozliwe ze moj maż mógl mnie zarazic to doktor stwierdził ze jezeli nie ma on objawów to jest to mało prawdopodobne ale ja wiem ze współżyłam ostatnio i to kilka dni po zaczełam miec objawy.Do jakiego lekarza powinien sie udac i jakie leki przyjac?

Lek. Tomasz Budlewski

A czy ma objawy? Proponuje udac sie do lekarza urologa lub rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.