Czy mąż znęca się nade mną psychicznie?

Czy ja jestem wariatka czy moj maz zneca sie nade mna psychicznie? co bym nie zrobila po 2 dniach jest zle cos mu nie pasuje kloci sie grozi ze zostawi mnie sama z 2 dzieci po czym jest milusi i mowi ze nigdy by tego nie zrobil, krzyczy ze go nie szanuje ze to on ciezko pracuje a ja siedze w domu. Maz mnie zdradzal i staralam sie z nim zaprzyjaznic ale on ciagle oczekuje milosci jak u nastolatkow. Placze potem krzyczy wzbudza we mnie wyrzuty sumienia potfai dzwonic 80razy dziennie...

Witam. Pani mąż jest niedojrzały psychicznie i potrzebowałaby pomocy, poobnie z resztą jak i Pani chyba. Możecie spróbować udać się do specjalisty.
Magdalena Brabec

Mam wrażenie, ze żadnemu z Państwa związek nie przynosi bliskości i satysfakcji. Być może maja Państwo inne oczekiwania i potrzeby i na tym tle dochodzi do konfliktów, które nie przynoszą poszukiwania wspólnych, satysfakcjonujących obie strony rozwiązań, ale prowadzą do izolacji, poczucia winy i poczucia skrzywdzenia.
Czy zawsze tak było? Kiedy było dobrze? Co i kiedy się zmieniło? Warto się temu przyjrzeć.
Dodatkowo zachęcam do podjęcia terapii małżeńskiej.