Czy mdłości, ból pęcherza i zawroty głowy to objawy zapalenia wyrostka robaczkowego?

Ludzie mam pytanie mojej dziewczynie minęły 2 miesiączki krytych nie miała dwukrotnie robiliśmy test i na 100% nie jest w ciąży a ona mi takie objawy jak zawroty głowy, strasznie boli ją brzuch, ma mdłości i piecze ją pencherz czy to mogą być objawy zapalenia wyrostka robaczkowego czy co bo nie wiemy co robić POMOCY

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć