Czy mdłości i mniej obfity okres mogą oznaczać ciążę?

Witam Mój okres skoczył się 27 maja, A 10 czerwca wieczoren znowu dostałam okres. Co prawda mniej obfity i bolesny. Dzisiaj rano miałam mdłości. Dodam że ostatnio współżyłam z moim partnerem w 10 czerwca rano. Czy ktoś może mi powiedzieć co mi jest? Martwię się. Obecnie przebywam w uk A tygrys i lekarze bagatelizuja takie sprawy. Pozdrawiam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Takie objawy są bardzo niecharakterystyczne ale w pierwszej kolejności i tak należy wykluczyć ciążę. Jeżeli ciąża nie zostanie potwierdzona, to należy poszukiwać innych przyczyn nieprawidłowego krwawienia z dróg rodnych.