Czy mdłości i mocny ból brzucha po 4-dniowym spóźnieniu się miesiączki to normalne?

Czy mdłości i mocny bół brzucha po 4 dniowym spóźnieniu się miesiączki to normalne?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jest wiele potencjalnych przyczyn opisanych objawów. Jeżeli jest Pani aktywna seksualnie to proponuję wykonać test ciążowy. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.