Czy mdłości i zgaga mogą sugerować ciążę?

Mam pytanie. Czy mdłości i zgaga po miesiączce, którą dostałam 9 dni po terminie mogą sugerować ciążę? Dodam, że miałam normalne krwawienie przez trzy dni tj. dwa dni normalnie krwawiłam a trzeciego było tylko plamienie. Zwyłke cykle mam regularne, a miesiączka trwa zawsze 5-6 dni. Robiłam test z porannego moczu i wyszedł negatywny, martwię się bo wizytę u lekarza mam dopiero we czwartek.
Pozdrawiam.

Witam serdecznie.
Miesiączka nie wyklucza ciąży, tym bardziej jeżeli różni się ona od poprzednich krwawień. Zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. W takim przypadku test ciążowy należy powtórzyć po tygodniu. Na początku ciąży stężenie hCG może być zbyt niskie aby dać dodatni wynik testu.
Zgaga oraz nudności mogą mieć związek z ciążą ale nie muszą. Równie dobrze może to być objaw nieprawidłowości ze strony układu pokarmowego.

Pozdrawiam