Czy mdłości, wrażliwość na zapachy i zawroty głowy oznaczają ciążę pomimo negatywnych testów?

Witam, 3.09 współżyłam (stosunek przerywany), miałam wtedy dni płodne. Okres pojawił się w terminie - 16.09 i był normalny (6 dni, obfity, z obecnością skrzepów). Kolejne dwa okresy (13.10, 8.11) również były takie, jedyną anomalią było to, że ostatniego dnia, kiedy mam już tylko plamienie, krew była zabarwiona na brązowo (w sierpniu przechodziłam infekcję pochwy - może to miało wpływ). Od ok. 1,5 miesiąca czasami mam zawroty głowy i trochę zwiększoną wrażliwość na zapachy. Tydzień temu poczułam mdłości podczas śniadania, kiedy poszłam do łazienki, straciłam przytomność. Po tym wydarzeniu wykonałam 2 domowe testy ciążowe (jeden wieczorem, drugi rano), oba były negatywne. Mam wrażenie, że w ciągu zeszłego tygodnia urósł mi brzuch, chociaż chyba nie jem więcej. Czy to możliwe, że mimo 2 testów o negatywnym wyniku i 3 raczej normalnych miesiączek jestem w ciąży?

Witam serdeczne!

Opisywane objawy nie są charakterystyczne wyłącznie dla ciąży. Pojawianie się miesiączek w przewidywanych dniach oraz negatywne wyniki testów kilka tygodni po zbliżeniu wykluczają ciążę. W obecnej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który zbierze z Panią wywiad chorobowy a następnie zleci badania laboratoryjne. Konieczne jest ustalenie przyczyny utraty przytomności.
Pozdrawiam