Czy Medindol Retard ma wpływ na niepłodność?

Witam mam pytanie mój były mąż jest całkowicie bezpłodny (zero plemników) od kilkunastu lat bierze lekarstwo na reumatyzm Medindol Retard zastanawiam się czy te lekarstwo miało jakiś wpływ na to że były mąż nie może mieć dzieci.Wiem że lekarz kazał odstawić mu te tabletki jeśli chce się starać o dziecko.Proszę o odpowiedz.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

nie sądzę, bardziej u kobiet stosowany powyżej lek może powodować zaburzenia lecz odstawienie stosuje się w przypadku gdy nie można zajść w ciąże.