Czy menu na przytycie sprawi, że poczuje się lepiej?

Witam. Mam 24 lata ważę 50 kg i mam 170 wzrostu, wyglądam jak kościotrup, jest mi okropnie zimno aż mnie telepie, jestem słaba, brak apetytu, idąc do dietetyka po meni na przytycie po jakim czasie mogę poczuć się lepiej?

Witam,
Przybieranie na masie ciała jest procesem, który zajmuje pewien czas. Najbezpieczniejsze tempo przyrostu masy ciała to ok 0,5kg tygodniowo. Trzeba zdać sobie sprawę, że każdy organizm reaguje na zmiany w diecie bardzo indywidualnie. Czasami trzeba uzbroić się w cierpliwość ponieważ odbudowanie niedoborów, które mogły się wytworzyć zajmuje kilka tygodni. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że moi pacjenci, po zmianie diety i nawyków żywieniowych, zmiany odczuwają już po pierwszym tygodniu.
Pozdrawiam
Ilona Olejnik
Dietetyk Naturhouse

Dzień dobry,

bardzo dobrze, że się Pani chce zgłosić do dietetyka. Niestety dosyć ciężko przewidzieć kiedy konkretnie nastąpi lepsze samopoczucie, ponieważ nic Pai nie napisała o swoim dotychczasowym sposobie odżywiania się. Zazwyczaj po około 2 tygodniach widać już poprawę.

Pozdrawiam