Czy Mesopral działa osłonowo?

Witam ! :) Od jutra zaczynam terapie (leki kupilem chwile temu) Posiadam Mesopral 20mg oraz Metindol Retard 75mg, moje pytanie brzmi czy mam do tych lekow dokupic jeszcze jakis lek "oslonowy" lekarz przy wypisywaniu recepty wspominal o tym ale myslalem ze umiescil je na recepcie... jednak mam tylko te dwa. Prosze o szybka odp. Czy mesopral dziala "oslonowo" ?

proszę stosować zgodnie z zaleceniami lekarza, szczególnie jeśli chodzi o czas przyjmowania leków.