czy metoda elektrowstrząsów może być wykorzystana w leczeniu nerwicy natręctw?

Witam! Moja siostra od 7 lat leczy sie na nerwice natrectw. Chodzi do psychiatry, zazywa leki, ale niestety jej stan psychiczny jest coraz gorszy. Lekarz przepisuje jej ciagle nowe leki, poniewaz zadne na nia nie dzialaja. Ostatnio slyszalysmy o elektrowstrzasach lecz nie do konca wiemy czy metoda ta moze byc przeznaczona na jej chorobe, czy jest bezpieczna, a przede wszystkim gdzie jest wykonywana. Prosze o rade. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zachęcałabym Panią do rozważenia podjęcia psychoterapii, najlepiej poznawczo-behawioralnej, która równolegle z optymalną
farmakoterapią, byłaby efektywną i komplementarną formą terapii dla Pani Siostry.

Odnośnie terapii elektrowstrząsami, wskazana byłaby rozmowa
na ten temat z Lekarzem prowadzącym Pani Siostrę, który zna Siostrę
oraz historię Jej leczenia.

Serdeczności i pomyślności dla Pani i Pani Siostry!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel 502 749 605