Czy mężczyzna może używać płynu do higieny intymnej Lactacyd?

Witam ja używam laktacyt płyn do higieny intymnej. MAM PYTANIE CZY MOJ FACET TEZ MOZE GO UŻYWAĆ BO MIAL MIEJSCE U NIEGO NIE PRXYKEMNY INCYDENT OBRUDXENIE SIE KALEM I BOJE SIE ZEBY NIE WYSZLA POTEM JAKAS INFEKCJA

Witam. Mężczyzna nie powinien stosować środków do higieny intymnej przeznaczonych dla kobiet. W zaistniałej sytuacji wystarczy zwykłe umycie członka za pomocą wody i delikatnego mydla.