Czy miałem zapalenie żołądka?

Witam od kilku tygodni mam luzne stolce,mialem robiona gastroskopie,i usg,niby bylo zapalenie zaladka,minelo okolo 2miesiecy od badania ,stolec jest luzny nadal oraz dzisiaj zabaczylem w kawalkach stolca jasna krew poxa tym od kilku tyg,mam problem z erekcja gdzie okolo 3 miesiecy bylo wszystko w porzadku ,czyzby odczyt z ostatnich badan byl zly,?czy to napewno bylo tylko zapalenie zaladka?prosze o rade

Lek. Michał Lenard

Przyczyny Pana objawów są najpewniej inne niż zapalenie żołądka. Konieczna będzie wizyta u gastrologa, który zleci odpowiednie badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!