Czy microblanding będzie odpowiedni do mojego typu skóry?

Mam tłustą skórę a chciałbym zrobić microblading na brwiach. Zastanawiam sie czy ta metoda będzie dobra przy tłustej skórze?

Dzień dobry,

Microblading w przypadku tłustej skóry sprawdza się w praktyce słabo, dlatego, że sama technika microbladingu daje bardzo delikatny efekt a przy tłustej skórze pigment szybko się wypłukuje ze skóry. Narysowane włoski mogą się również rozlewać, tworząc nieestetyczną plamę na skórze. Wtedy makijaż trzeba będzie usunąć laserowo bądź removerem. Lepszą techniką dla tłustej skóry będzie metoda ombre. Zdecydowanie efekt intensywności makijażu będzie utrzymywał się dłużej z czego napewno będzie Pani zadowolona.

pozdrawiam serdecznie