Czy między 25. a 29. dniem cyklu jest możliwość zajścia w ciążę?

Dzień dobry. We środę 25.05 w 9 dniu cyklu miałam wykonywaną mammografię piersi NIE MIAŁAM ŻADNEGO ZABEZPIECZENIA, mówię o fartuchu ochronnym. Następnego dnia czyli 26.05 (10 dzień cyklu) robiłam RTG płuc. Mam 45 lat i pełnoletnie dziecko. Bardzo proszę o odpowiedź na moje pytania: 1. Czy duże ryzyko dla płodu - dziecka byłoby, gdybym zaszła w ciążę w tym samym cyklu, co była mammografia i RTG, oczywiście po tych badaniach? 2. Czy między 25 a 29 dniem cyklu jest możliwość zajścia w ciążę? 3. Czy jest możliwość stwierdzenia np. w USG, że jestem po owulacji i czy w tym samym cyklu może zdarzyć się druga owulacja? Bardzo proszę Panią Dr czy Pana Dr o odpowiedzi na męczące mnie pytania. Bardzo dziękuję.

Witaminy w ciąży

1. Czy duże ryzyko dla płodu - dziecka byłoby, gdybym zaszła w ciążę w tym samym cyklu, co była mammografia i RTG, oczywiście po tych badaniach?
- nie ma w takim wypadku żadnego ryzyka
2. Czy między 25 a 29 dniem cyklu jest możliwość zajścia w ciążę?
- raczej nie jest to możliwe
3. Czy jest możliwość stwierdzenia np. w USG, że jestem po owulacji
- to bardzo trudne i rzadko daje się to zobrazować w USG (lepsze są testy hormonalne)
i czy w tym samym cyklu może zdarzyć się druga owulacja?
- dwie owulacje mogą być, ale w bardzo krótkim odstępie czasu (godziny)