Czy miejsca, w których był przeszczep skóry można "leczyć" pijawkami?

Czy miejsca w których był przeszczep skóry można "leczyć" pijawkami? Czy to przyśpiesza gojenie i jest bezpieczne? Czy są jakieś inne sposoby przyśpieszenia gojenia się przeszczepu? Jakieś maści, żele, opatrunki?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza wykonującego przeszczep i kierować się jego zaleceniami.