Czy miesiąc po operacji śródręcza nić zostanie jeszcze usunięta?

Witam, miesiąc temu przeszedłem operację śródręcza, szwy zostały już zdjęte, jednak dopiero wczoraj zeszły strupy. Ukazała się czarna nić ciągnąca się wzdłuż rany. Czy ona ma tam zostać na stałe, będzie zdejmowana, coś z tym zrobić? Pozdrawiam

Rodzaj zastosowanego szwu ocenić może jedynie operator. Jeżeli szew jest niewchłanialny, wymagał będzie wyciągnięcia.