Czy miesiąc po zakończeniu kuracji izotretynoiną można zacząć używać kremy rozjaśniające i redukujące przebarwienia?

Czy miesiąc po zakończeniu kuracji izotretynoiną można zacząć używać kremy rozjaśniające i redukujące przebarwienia? Wiem , że wszelkie zabiegi laserowe, kwasami, złuszczanie itd. można stosować dopiero po min. 3 miesiącach od zakończenia kuracji, a jak sprawa ma się z różnego rodzaju kosmetykami? Mam tu na myśli chociażby Meladerm, Revitol krem rozjaśniający, czy też serum Skinception Illuminatural 6i oraz inne tego typu kosmetyki. Z góry dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam

Witam Panią,
JAk najbardziej może Pani używać kremów opisanych przez Panią.
Po 3 miesiącach proponuje rozpocząć zabiegi z falą radiową z mikronakłuciami dają doskonałe efekt wyrównania kolorytu i spłycają blizny.
http://instytutadamowicz.pl/oferta/estetologia-twarzy/mesotherm-–-nowosc-
Po 6 miesiącach dopiero możemy wykonywać zabiegi laserowe
http://instytutadamowicz.pl/oferta/laseroterapia/usuwanie-przebarwien-–-x-lase-–-nowosc-

Pozdrawiam.
Anna Adamowicz
www.instytutadamowicz.pl

Można stosować - ale w składzie nie może być zawarty retinol ani wysokie stężenie kwasów owocowych. Polecam sprawdzić preparaty rozjaśniające firmy Medic8.
Z poważaniem