Czy miesiączka może się opóźniać przy niedoczynności tarczycy?

Witam more pytanie dotyczy miesiaczki. Otoz spoznia. Dzis mija 9 dzien jak jeszcze Jej nie ma. Wczoraj robilam test I wyszedl negatywny- brak ciazy. Dodam ze choruje na tarczyce niedoczynnosc hashimoto. Od 5 miesiecy mialam pozniej najdluzej o 4dni. Bardzo bola mnie Piersi Od 8dni najbardziej po bokach co robic? Dodam tez ze ostatnio mialam meczaca prace Od 1lipca do dzis tylko jeden wolny dzien w pracy I czuje sie przemeczona. Prosze o porade

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa